Oblékáte pravidelně své zaměstnance? Pak nezapomeňte na velkoobchodní ceny

Podnikání s sebou přináší bezpočet malých i větších výdajů, které vás každým dnem pronásledují. Každý šikovný majitel firmy přitom ví, že je nutné neustále optimalizovat útraty. To platí pro všechny oblasti, mezi něž se samozřejmě řadí i odívání zaměstnanců. Jak na něm ušetřit desetitisíce?

Zapomeňte na běžné ceny

Velkou chybou celé řady podnikatelů je fakt, že nakupují oblečení v běžných kamenných prodejnách i e-shopech. Proč byste platili stejné částky jako běžní lidé, když odebíráte mnohem větší množství zboží?

Přesně proto je nutné vyhledat spolehlivý textil velkoobchod, který vám zajistí mnohem výhodnější ceny. Zvolíte-li si správného dodavatele, dokonce ani nebudete muset odebírat kdovíjak velké množství zboží ročně. Někteří z nich vám poskytnou slevy i v situaci, kdy vedete malý obchůdek a nakupujete za několik tisíc ročně.

Xfer

Spousta majitelů menších i větších firem se spoléhá například na služby dodavatelů z Xfer. Tito odborníci se specializují přímo na poskytování velkoobchodu s textilem, přičemž nabízí opravdu široký výběr položek. Najdete u nich trička, polokošile, vesty, tašky, čepice, bundy, sportovní oblečení a mnoho dalších potřeb.

S tím se samozřejmě pojí i dodatkové služby, bez nichž by to asi nešlo. Nejčastěji se jedná o potisky a výšivky. Viditelné logo totiž reprezentuje vaši značku a utváří v zaměstnancích pocit sounáležitosti.

Zajímá vás spíše zakázková výroba? Odborníci ze společnosti Xfer si poradí i s atypickými zakázkami. Rádi s vámi proberou dostupné možnosti a navrhnou vám ideální řešení, a to včetně individuálního ceníku.

Registrace je přitom velmi jednoduchá a zabere jen minutku. Stačí si otevřít webové stránky pod odkazy, vyplnit své údaje do formuláře a brzy získáte přístup.