Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata? Už nemusíte!

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvést výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky. Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů. Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Renomovaný prodejce s drahými kovy

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Proč zrovna zlato?

Protože jeho cena láme rekordy. Faktorů, proč tomu tak je, je hned několik, a shodou náhod se jich během uplynulých let nakumulovalo hned několik najednou. Během posledních týdnů každopádně tento drahý kov přinesl investorům nečekaně rychle velký výnos. A tento trend se podle analytiků v dohledné době hned tak nezastaví. Očekávají proto další nárůst jeho ceny. Pokud tedy o nákupu zlata uvažujete, nastala pro tento obchod vhodná doba. K nákupu ale přistupujte obezřetně.

Srovnávejte nabídky prodejců

Uvědomte si, že žádná česká mincovna zlato ve formě zlatých cihel nebo slitků nevyrábí. V Čechách se prodávají hlavně zlaté cihly švýcarských rafinérií, které různí prodejci nabízí za zcela různé ceny. Rovněž se vyhněte různým formám nákupu virtuálního zlata nebo dokonce spoření do zlata. Nekupujte ani akcie zlatých dolů, nevíte zda nejsou vytěžené. Konzervativní investicí do zlata je pouze jeho nákup v podobě fyzického zlata ve formě cihel nebo mincí. Za své peníze požadujte zlato do svého držení.