Najděte si spolehlivého partnera pro přepravu svých zásilek

Hledáte nového a spolehlivého přepravce pro své zásilky? Potřebujete přepravit nadrozměrný náklad, ale nevíte, na koho se obrátit? Společnost Emons může být tou pravou volbou, a to pro přepravu běžných i atypických zásilek. S více než osmdesáti lety zkušeností v oboru a rozsáhlou sítí poboček po celém světě vám má přepravní společnost Emons rozhodně co nabídnout.

Pobočky téměř po celém světě

Emons vyniká zejména svým globálním rozšířením a nabídkou dopravních cest. V České republice má své pobočky v několika strategicky významných městech, jako jsou Brno, Olomouc, Hradec Králové, Liberec, Praha, Plzeň, Sokolov a Ústí nad Labem. Avšak to je pouze začátek, protože Emons disponuje pobočkami ve více než 100 zemích po celém světě. Přeprava zásilky do zahraničí tak pro ní není rozhodně žádný problém. Ačkoli v České republice nemusí být Emons tak známou značkou, v mezinárodním měřítku je uznávána a ceněna za své schopnosti v oblasti přepravy a logistiky.

Kvalitní logistika

Emons je známá také svou propracovanou logistikou, která splňuje nejvyšší standardy kvality. Jedním z hlavních prvků jejich logistiky je přeprava palet, která je považována za jednu z nejlepších metod přepravy zásilek. Tato forma přepravy zajišťuje rychlost, spolehlivost a ochranu zboží před poškozením během přepravy. Paletová přeprava je navíc univerzálním řešením pro různé druhy dopravních prostředků, ať už jde o leteckou, námořní nebo pozemní dopravu.

Emons vám zároveň nabídne pomoc při celním řízení, což může být zásadní při přepravě zásilek do zemí mimo Evropskou unii.

Zásilka pod vaším dohledem

Přeprava zásilek do zahraničí může být mnohdy riziková, a to z důvodu pozdního dodání, ztráty zásilky či drahé dopravy. Právě proto Emons nabízí nástroje ke snížení rizik a zajištění plynulé přepravy. Jedním z těchto nástrojů je i služba sledování zásilek, která vám i vašim zákazníkům umožní sledovat polohu zásilky na každém kroku. Tím získáte důležité informace o aktuálním stavu zásilky a budete moci včas reagovat na případné komplikace.

Dohromady s vyřešením celního řízení, propracovanou logistikou a možnosti volby různých dopravních prostředků, tak získáte jistotu včasného a rychlé doručení svých zásilek za výhodné ceny. Získejte jistotu, že vaše zásilky budou doručeny bezpečně a včas, a to kamkoli na světě i vy.