Hledáte ideální místo pro milovníky moderního umění? Jedno takové pro vás máme!

Moderní umění má ohromné množství milovníků i odpůrců. Díky tomu, jak dokáže být velice svérázné zkrátka opravdu padne do chuti jenom někomu. Oproti jiným druhům umění je tady ale ten problém, že se moderní umění mnohem hůře vyhledává na různých výstavách a vernisážích.

My pro vás ale máme jedno místo, kde se budete jako milovníci moderního umění cítit jako v ráji. A co víc, nejen že si prohlédnete moderní umění, ale navíc získáte i možnost svoje sbírky rozšířit!

Vítejte u Betlémské kaple

Přímo v centru Prahy, dokonce v oblastech, které jsou pro turisty velice oblíbené a tradiční, najdete mezi domy poměrně nenápadnou galerii. Samotná Galerie u Betlémské kaple je rozhodně jedním z míst, které stoprocentně stojí za vaši návštěvu.

Nejedná se pouze o aukční síň, ale také tady najdete celoroční vernisáž. Na programu jsou, jak mladí umělci s místními kořeny, tak i různí umělci napříč celým světem. Přitom právě krásu moderního umění můžete načerpat díky příjemnému a klidnému prostředí.

Prohlédněte si svoje budoucí kousky

Místo rozhodně ale bude mnohem zajímavější přímo pro sběratele jako takové. Jako sběratelé totiž můžete využívat ohromných výhod, mezi které pak můžeme zařadit především možnost si jednotlivé kousky detailně prohlédnout. Díky tomu tak získává aukce současného umění úplně jiné rozměry, než byste jinak mohli očekávat.

V rámci klasických aukcí totiž máte jenom omezený čas a možnosti, abyste se mohli s daným uměleckým dílem seznámit. Oproti tomu tady, tady máte naopak možnost se podívat na díla ze široké perspektivy a dobře si rozmyslet, zdali je vaším vysněným kouskem.

Nově se můžete zúčastnit také online

Novinkou, kterou rozhodně dokáže docenit velké množství sběratelů, je účast na aukcích online. Díky tomu tak nemusí sběratelé vážit cesty do hlavního města, nebo popřípadě rušit svoje soukromé a pracovní aktivity. Inovativní online aukce obrazů zde již nějakou dobu funguje a nutno říct, že se jedná o oblíbený koncept. I prodej moderního umění zkrátka vyžaduje také moderní přístup ve všech ohledech.