Jak na on-line seznamování bez chyb?

Seznámit se online je mnohem jednodušší než někde venku. Obzvlášť v době pandemie a mnohých omezení. Ale i tak, na internetu prostě nemusíte řešit zábrany a ostych a můžete vhodným seznamovacím profilem nebo inzerátem zaujmout odpovídající protějšek. A ne jeden! Někdy si dokonce člověk musí i vybírat, s kým nakonec půjde na rande.

Pravdivé údaje na seznamovacím profilu

Pokud myslíte seznamování on-line vážně a nechcete si jen dopisovat, nebo ztrácet čas, pak dodržujte základní pravidla pro úspěšné seznámení. Vždy o sobě na seznamce uvádějte co nejvíc údajů, které dokážou druhým povědět o vaší osobě při seznamování co nejvíc. Tyto údaje musí být pochopitelně pravdivé, protože jinak vaše pokusy o jakýkoliv solidní vztah dopadnou vždy špatně. Už jen proto, že pokud bude váš profil neúplný a nepravdivý, budou se vám ozývat lidé, kteří nebudou vhodní pro další navazování vztahu, nebo budou dokonce tak otravní, že vám zvýší tlak.

Fotka zvýší výrazně šance na seznámení

Ano, tak to je a důvodů je víc. Prvním z nich je ten, že lidé se prostě rádi dívají a určité sympatie se dají přenést právě tímto způsobem, protože každý člověk něco vyzařuje a každému je zároveň příjemný jiný pohled. A také vaše fotka přidává na důvěryhodnosti, protože u profilů, kde není fotka nastává určitá otázka proč daný uživatel nechce svou fotku ukázat. Je snad v nějakém vztahu a nechce se prozradit? Navíc spousta lidí se na seznamkách dívá pouze na profily s fotkou, takže se může s klidem stát, že se na váš profil bez fotky ani nepodívají. A také jsou často profily s fotkou zvýhodněny ve výpisech před ostatními, tak na to myslete a přidejte alespoň jednu fotografii.

Budujte kvalitní vztah již on-line

Pokud uděláte první dojem, budete na seznamce fér a upřímní, bude se od toho nadále odvíjet i vaše první rande. Následně další a další sbližování, při kterém nedojde k nepříjemným situacím, že se o vás protějšek dozví něco, co neodpovídá například nějaké informaci na seznamce. Stejně tak je hloupost dávat na seznamku nějakou profi fotografii, která je natolik upravená a neaktuální, že vás protějšek na vaší první schůzce ani nepozná. Zjednodušeně buďte upřímní, fér, slušní a sami sebou. Potom se na váš štěstí při seznamování určitě dříve či později usměje.