Dlouhodobý pronájem aut umožňuje získat nové vozidlo s minimální administrativní zátěží

Ne každý řidič si chce koupit vlastní automobil, neboť je to pro něj nevýhodné například z finančních důvodů. Stále více lidí tak hledá alternativy v podobě různých forem leasingů a pronájmů. V současnosti se dá zajistit praktický dlouhodobý pronájem auta, aniž byste se museli příliš zavazovat.

Nevýhody běžného a operativního leasingu

Klasický leasing dnes už není v módě. Je to dáno zejména z toho důvodu, že se v jeho případě musíte zavázat platit pravidelné měsíční splátky po dobu až několika let a po splacení celé sumy (navýšené o úroky či akontaci) vozidlo přechází do vašeho osobního vlastnictví. Jenže jak je známo, auta rychle stárnou, takže s koncem leasingu už můžete rovnou začít uvažovat o prodeji auta a koupi nového. Neustále tak máte starosti, což asi není zrovna ideální, chcete-li mít s provozem auta co neméně starostí.

Další možnost představuje operativní leasing. Ani ten není ideální, protože se u něj obvykle vyžaduje dlouhodobý pronájem vozidla v řádech několika let. Vyplatí se tak spíše firmám a podnikatelům, soukromým osobám už méně. Zvláště tehdy, nepotřebujete-li auto k užívání neustále, ale jen třeba nárazově na několik týdnů. Pro tyto případě se jeví jako nejlepší možnost krátkodobějšího pronájmu.

Moderní krátkodobý a dlouhodobý pronájem aut

Stále oblíbenější formou je kupříkladu měsíční pronájem auta. Využijete jej na dovolenou, delší pracovní cestu, ale také v okamžiku, kdy sice máte vlastní vůz, ale musíte jej nechat několik týdnů v opravě, neboť je dočasně nepojízdný.

Dlouhodobý pronájem aut nemusí být v řádech let, ale pouhých měsíců. Tuto možnost nabízí společnost Taggart. Jde o autopůjčovnu, jež zajišťuje měsíční pronájem auta, můžete si jej však sjednat samozřejmě na delší dobu, zkrátka jak vám bude vyhovovat. Vždy dostanete k dispozici nové auto. Průměrný věk vozidel, jež jsou určena pro dlouhodobý pronájem, je kolem 9 měsíců s počtem maximálně 18 tisíc najetých kilometrů. Autopůjčovna Taggart v rámci pronájmu hradí všechny náklady spojené s provozem, údržbou a pojištěním. Jednoduše zaplatíte konkrétní sumu a máte po starostech, platíte si už jen a pouze palivo. Vůz vám společnost přistaví klidně v ten samý den, co si jej objednáte. Nečeká vás žádný předschvalovací proces, v němž by se řešila vaše bonita apod., takže je tento dlouhodobý pronájem auta dostupný prakticky komukoliv, kdo má řidičské oprávnění.

Firma Taggart – dlouhodobý pronájem auta Praha vám nabízí možnost získání vozidla k užívání za bezkonkurenčních podmínek. Nemusíte platit žádné startovací poplatky a akontace, zdarma je i přistavení a vyzvednutí vozu. Komfortnější nabídku si už lze jen těžko představit.