Využijte cestu autem pro nabíjení svého telefonu

Pokud často cestujete autem, pak by ve vaší výbavě rozhodně neměla chybět cestovní nabíječka, která se postará o pohodlné a rychlé dobíjení vašeho telefonu během jízdy. Díky tomu již nebudete muset řešit nabíjení telefonu doma, kde tato činnost často začíná nekonečným hledáním nabíječky. Autonabíječka se také postará o to, že už se vám při cestování nikdy nevybije mobil.

Autonabíječky pro každé zařízení

Široký výběr autonabíječek najdete na e-shopu Krytnamobil.cz. Kromě autonabíječky pro iPhone a Apple Watch neboli cestovní nabíječky lighting najdete v e-shopu i cestovní nabíječky pro další chytré telefony a zařízení. Hojné využití najde například cestovní nabíječka USB-C či cestovní nabíječka Micro USB dle požadavků vašeho mobilního telefonu. Instalace autonabíječky je navíc velice jednoduchá, jelikož ji postačí umístit do zapalování automobilu.

Kromě toho najdete v nabídce e-shopu Krytnamobil.cz  i autonabíječky, které obsahují dva i tři USB konektory, s kterými můžete nabíjet nejen svůj chytrý telefon, ale i další zařízení. Díky této cestovní nabíječce tak budete moci nabít své chytré hodinky i mobilní telefon vašeho spolujezdce.

Bezdrátové nabíjení v autě

V autě můžete také využívat bezdrátové nabíjení, a to prostřednictvím držáku na mobilní telefon. Držák do auta s bezdrátovým nabíjením jednoduše přichytíte na palubní desku či k ventilační mřížce, takže budete mít svůj mobil pod dohledem. Držák do auta s bezdrátovým nabíjením funguje na principu elektromagnetické indukce, díky čemuž bude vaše zařízení rychle nabito. O velmi rychlé nabíjení se postará i bezdrátová rychlonabíječka do auta. Bude jen na vašem rozhodnutí, jaký typ nabíječky si vyberete.

Pokud si nejste jisti, jaký typ autonabíječky se hodí pro váš automobil a mobilní telefon, pak se neváhejte obrátit na e-shop Krytnamobil.cz, kde vám s výběrem rádi pomohou.