Přemýšlíte, jestli vám umělá inteligence pomůže ve vašem podnikání?

V posledních měsících se téměř každý den setkáváme ve zprávách s tématem umělé inteligence. Není se čemu divit. Jedná se totiž o extrémně pokrokový vynález, který mění svět k nepoznání. Možná i vy váháte, jestli by mohla pomoci i ve vašem oboru. Co vlastně dokáže?

Nejen texty

Základem každého podnikání je dobře sestavená a funkční propagace. Ta se neobejde bez internetových stránek vaší firmy, profilů na sociálních sítích, e-mailingu a dalších nepostradatelných kategorií. Co je nejdůležitější napříč všemi formami reklamy? Samozřejmě úderné texty a dobré fotografie.

Tato dvě odvětví realizují takzvaní copywriteři, fotografové a grafici. Jejich práce vám dokáže přinést ohromné zisky. Zároveň ale stojí poměrně velké částky a v mnoha případech musíte na dokončení úkolu čekat dlouhé měsíce. Přesně proto přichází na scénu umělá inteligence chat.

Volte program pečlivě

Stačí několik málo minut vyhledávání na internetu, abyste si uvědomili, kolik desítek programů na generování textů a obrázků existuje. Málokterý z nich vám však poskytne opravdu dobré výsledky, za něž se nebudete muset stydět. Dobrým příkladem je třeba populární aplikace Deeply, jež umí nejen psát a vytvářet fotografie, ale i překládat do desítek světových jazyků.

Ať už tedy zrovna řešíte příspěvky na sociální sítě, popisek produktu v e-shopu, lákavé e-mailové nabídky, nebo vás trápí spíše vybudování webových stránek – svěřte se do péče umělé inteligence. Výhodou je fakt, že si daný program můžete vyzkoušet na pět dní zcela zdarma.

Nemusíte se bát složitého programování. Celý proces funguje na základě napsání několika základních požadavků a pouhého kliknutí myši. Poté chvíli počkáte a obdržíte výsledek, který lze ihned použít pro konkrétní účely.