Potřebujete náhradní díly Desta, Liaz, Tatra nebo Karosa? Seženete je i na vozidla starší výroby

Tuzemské strojírenské výrobky si svou dobrou pověst vybudovaly již na počátku existence samostatné Československé republiky. A udržují si ji dodnes, byť od konce druhé světové války a založení nového státu uběhlo již uběhlo více než sto let. Technické obory mají v Česku svou pevnou pozici. Přestože se sortiment výrobků a vlastnická struktura velkých podniků i menších firem v průběhu času mění, zájem tuzemských i zahraničních zákazníků přetrvává. Není se čemu divit – vždyť mnohé stroje a vozidla zdejší výroby dobře slouží svým majitelům i po několika desetiletích intenzivního provozu. Mezi takové bezesporu patří nákladní automobily TATRA, AVIA, LIAZ a DESTA, autobusy KAROSA a traktory ZETOR.

Starší vozidla nepatří do šrotu, pokud se o ně dobře staráte. Náhradní díly Desta a dalších značek jsou dostupné i dnes

Vlastníte starší náklaďák nebo traktor, který stále zastane svou práci? Jste-li s ním spokojeni, není důvod měnit ho za nový. To platí dokonce i v případě, kdy dojde k poruše a je třeba vyměnit některý z dílů, např. lamela spojky. Často je výrazně levnější a efektivnější řešení zajistit opravu, než investovat značnou sumu do pořízení náhradního vozidla. Vždy samozřejmě záleží na tom, jaké požadavky na daný stroj kladete. U dálkové dopravy se bezesporu vyplatí zakoupit nový nákladní automobil vybavený moderními prvky; mnoho firem však jen rozváží vlastní výrobky po nejbližším okolí nebo využívá automobil třeba jen v rámci rozsáhlejšího areálu. Pro mnohé stavební firmy či zemědělce je proto naprosto dostačující starší spolehlivý náklaďák. Rychlost a komfort nejsou rozhodující, důležitá je nosnost, spolehlivost či schopnost jízdy v náročném terénu.

Náhradní díly Desta, Zetor, Avia a další nabízí společnost BVM

Potřebujete nový mailer? Podívejte se do katalogu společnosti BVM. Najdete v něm i náhradní díly Desta, součástky do Zetoru a také pro další tuzemské i mnohé zahraniční značky.