5 kroků, jak si najít nové bydlení v srdci Prahy

Naše hlavní město je plné nádherných komplexů, které nabízí svým obyvatelům naprostý komfort, úžasný design a přírodu na dosah ruky. Něco takového v jiných částech Prahy nenajdete. Smíchov je velmi oblíbenou lokalitou, kde nyní najdete nový a naprosto unikátní komplex. Vilapark Klamovka je místem, kde mohou v klidu žít rodiny s dětmi i zamilované páry.

Zkoumání lokalit a nabídek

Když se rozhodnete pro nový život v Praze, je důležité začít zkoumáním lokalit a nabídek. Vilapark Klamovka nabízí moderní bytový komplex. Nové bydlení na Smíchově nabízí nespočet výhod, včetně nádherného výhledu do zelených stromů kolem domů. Kromě toho se můžete těšit na:

  • 117 nových domovů,
  • 2 typy bydlení (s výhledem na město nebo do parku),
  • 140 garážových stání,
  • 2024 rok kolaudace.

Plánování a rozpočet

Při hledání nového bydlení je důležité plánovat. Stanovte si rozpočet a zvažte, jaký typ bytu a velikost by odpovídaly vašim potřebám. Vilapark Klamovka nabízí různé typy bytů, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější.

Prohlídka a konzultace

Po vybrání vhodné nabídky je vhodné provést osobní prohlídku. Kontaktujte realitního agenta a domluvte si schůzku na místě. Tím získáte lepší představu o realitě a budete moci položit otázky ohledně vybavení, dostupnosti služeb a termínů dokončení.

Financování a právní záležitosti

Jakmile se rozhodnete pro konkrétní byt, zaměřte se na finanční stránku věci. Projděte si dostupné možnosti financování, včetně hypotečních úvěrů. Nezapomeňte se také poradit s právním expertem ohledně smluv a právních záležitostí spojených s nákupem nemovitosti.

Přestěhování a zařizování

Po zakoupení se připravte na přestěhování. Plánujte, jak zařídíte nové bydlení a co budete potřebovat. Postupně si přizpůsobte nový byt vašim potřebám a užijte si pohodlí moderního bydlení ve Vilaparku Klamovka.