Vyzkoušejte si program na technické kreslení zcela zdarma

V současné technické době již při práci používáme rozličné programy. Některé nám pomáhají se statistickými výpočty, jiné nám zase usnadňují kreslení. Například takové technické kreslení dně již téměř stoprocentně přešlo do počítačové podoby a realizuje se prostřednictvím pomocí inteligentních programů. Jaké programy jsou vhodné pro technické kreslení a které se vyplatí?

Vybrat si správný program je základ…

Program pro technické kreslení je velmi podstatnou součástí běžného života architektů, strojařů, ale i elektrotechniků. Umožňuje pracovat rychle, precizně a přitom dodržovat platné normy a standardy. Můžete tak během mnohem kratší doby vytvořit kvalitní technický výkres. Práce v takových programech vyžaduje nabytí určitých dovedností, a proto je nejlepší od začátku pracovat v jednom programu.

Nejčastějším programem v této kategorii je AutoCAD . Jedná se o původní program, který nabízí široké spektrum nástrojů a dokážete jeho prostřednictvím plnohodnotně a bezpečně pracovat. V současnosti však existuje mnohem více takových programů, které se svou kvalitou dají přirovnat k tomuto velikánovi a přitom můžete jejich koupí výrazně ušetřit . Mezi takové CAD programy patří například GS Soft programy.

GS Soft poskytuje 2D CAD programy pro architekty, strojaře a všechny, kteří v práci potřebují využívat technické kreslení . Mezi výhodu těchto programů patří například téměř identické pracovní prostředí s AutoCAD LT , díky čemuž v něm bez problémů vědí pracovat i lidé, kteří se původně učili pracovat v jiném programu. Pracovní prostředí je navíc velmi přehledné a lze v něm po zvládnutí základů dobře pracovat i intuitivně.

Chcete vyzkoušet program pro technické kreslení zdarma?

Mezi výhody programů GS Soft patří také to, že si je můžete vyzkoušet po dobu jednoho měsíce zcela zdarma. Tato měsíční zkušební doba je tu pro vás proto, abyste měli jistotu, že se vám v programu bude dobře pracovat. Po jejím uplynutí si můžete vybrat, zda si zakoupíte trvalou licenci nebo vyzkoušíte jiný program.

Výhodu v rámci těchto programů představuje i cenová dostupnost. Programy jsou cenově dostupné a často můžete na stránkách najít i různé zajímavé slevy . Programy přitom disponují trvalou licencí a jsou pravidelně inovovány . O aktualizaci ale rozhodnete vy sami a můžete si vybrat, jestli si ji stáhnete nebo ne.

Online technická podpora může být skvělou pomůckou pokud se při tvorbě vyskytne závažný problém, se kterým si neumíte poradit . Můžete využívat služby prostřednictvím chatu nebo klientské služby vzdáleného spojení, kdy se přímo napojí na váš počítač a problém vyřeší. Pro menší problémy můžete využívat také tutoriály, které společnost poskytuje zdarma pro uživatele.

Mezi GS Soft programy řadíme GstarCAD Standard, GstarCAD Professional, GstarCAD Architecture a GstarCAD Mechanical . Všechny tyto programy jsou dostupné na stránkách Gstarcad.cz a můžete si je vyzkoušet i v měsíční bezplatné verzi. Navíc jsou pro programy dostupné i různé nástavby například v podobě CP Symbols, Spatial Manager, CADprofi Electrical a množství dalšího . Tento program je vysoce efektivní a poskytuje možnost pracovat mnohem jednodušeji a přitom tvořit kvalitní výstupy v podobě technických výkresů.