Usnadněte si práci ve výškách s pracovní plošinou z půjčovny, která nabízí nejen bezpečnost, ale i řadu výhod

Při práci ve výškách je na prvním místě bezpečnost. Požadavky, které musí pracovní plošiny z bezpečnostního hlediska splňovat, jsou definovány nařízením vlády č. 362/2005 Sb. Pronajaté plošiny všechny tyto požadavky splňují a vy se tak nemusíte zaobírat složitými paragrafy.

Pracovní plošiny jsou praktickým strojem pro provádění montážních, stavebních nebo řemeslných prací ve výškách, jako je například instalace světel v halách. Půjčovna stavebních strojů v Praze nabízí samohybné plošiny s motorem, díky němuž jsou naprosto soběstačné. Jejich servisování a pravidelná údržba je samozřejmostí a vy si tak můžete pronajmout stavební stroj, který je okamžitě připraven poskytnout stoprocentní výkon bez jakýchkoliv dalších starostí.

Typy pracovních plošin

Půjčovny pracovních montážních plošin disponují širokou nabídkou jednotlivých druhů plošin, přičemž každá podle svých vlastností nachází uplatnění u různých stavebních projektů. Pokud váháte, jakou plošinu zvolit pro váš konkrétní projekt, nebojte se oslovit zákaznické centrum dané půjčovny, kde vám s jejím výběrem poradí. V nabídce většinou naleznete tyto typy plošin:

  • pracovní kloubová plošina na automobilovém podvozku
  • samohybná kloubová plošina
  • samohybná nůžková plošina
  • elektrická nůžková pracovní plošina

Jaké výhody přináší půjčovny pracovních plošin

  • půjčovny pracovních plošin nabízí kvalitní servisované stroje, které jsou okamžitě připraveny k použití bez jakékoliv další údržby
  • máte možnost výběru z řady různých typů plošin, což je výhodné i v případě, že uvažujete o pořízení vlastní plošiny – můžete si ji tak nejprve pořádně vyzkoušet, abyste vybrali takovou, která splňuje všechna vaše očekávání
  • v případě opakované zápůjčky stroje dostanete slevu