Přijímačky nanečisto zajistí žákům lepší výsledek u přijímaček

Čekají vaše děti letos přijímačky na střední školu či gymnázium? Pak by rozhodně neměly s přípravou otálet. Jednotné přijímačky z matematiky a českého jazyka od společnosti Cermat se totiž kvapem blíží. Do řádného termínu zbývá již necelé dva a půl měsíce. Chcete-li aby se vaše děti dostaly na vysněnou střední školu či gymnázium, pak je potřeba jim zajistit kvalitní přípravu, což představují například přijímačky nanečisto.

Kompletní příprava s řadou výhod

Přijímačky nanečisto nabízí žákům kompletní přípravu na testy na přijímačkyod společnosti CERMAT. V rámci přípravy je totiž využíváno oficiálních zadání. Díky tomu jsou děti připravovány na to, co je v testech skutečně čeká. Kromě potřebných vědomostí však získají přípravou mnohem více.V rámci přijímaček nanečisto se mimo jiné seznámí s různými způsoby řešení úloh a bud tak mít možnost si vybrat takový způsob řešení, který jim bude nejvíce vyhovovat.

Snazší zvládání stresu a nervozity

Přínos přijímaček nanečisto spočívá i v seznámení se s průběhem testování. Díky tomu totiž děti budou předem vědět, co je při „ostrých“ přijímačkách čeká.  Navíc si testy několikrát vyzkouší, takže se naučí lépe pracovat s časem. Asi není potřeba zmiňovat, že čas hraje při přijímačkách velice důležitou roli. Absolvováním přijímaček nanečisto si tak děti zajistí lepší výsledek, jelikož si umí lépe rozvrhnout čas a dokáží lépe zvládat stres a nervozitu.

Získejte zpětnou vazbu

Výhoda přijímaček nanečisto spočívá i v porovnání dítěte s ostatními dětmi. Přijímačky nanečisto online totiž poskytují rodičům přehled o tom, jak se dětem vede s učením. Také odhalí, jaké má dítě mezery ve výuce. A rodiče zjistí i to, jak je na tom jejich dítě v porovnání s ostatními. 

Zkušení pedagogové

Na přijímačkách nanečisto se podílí zkušení pedagogové, kteří mají s přípravou dětí bohaté zkušenosti. Často vědí, kde děti nejčastěji chybují, takže je v rámci přípravy seznámí s nejčastějšími nástrahami a chytáky, které se v testech pravidelně vyskytují.

Chcete-li svým dětem pomoci uspět u přijímaček z českého jazyka a matematiky, pak využijte přijímačky nanečisto od Doctriny, které poskytnou zmiňované výhody.