Návod, jak výhodně poslat velký balík

Máte velký balík, který potřebujete poslat, ale nechcete platit zbytečně velké poplatky běžným přepravním společnostem? V takovém případě se vám bude hodit následující návod. Nechybí ani doporučení, na jakou přepravní společnost se obrátit, když potřebujete přepravit opravdu velký balík do velikosti až 6 metrů.

Cenově výhodná přeprava velkých zásilek

Velké množství přepravních společností má jasně dané limity, jaké může mít jedna zásilka maximální rozměry nebo hmotnost. Za překročení těchto parametrů se cena dopravného mnohdy až násobně zvedá. To je nevýhodné při běžné dopravě mezi jednotlivými lidmi, ale i ve chvíli, kdy provozujete internetový obchod s většími věcmi, pro které hledáte spolehlivého a cenově výhodného přepravce. FOFR, česká přepravní společnost, se totiž přímo zaměřuje na kusovou přepravu zásilek, které mohou mít i nestandardní rozměry.

Jednoduché objednání přepravy

Když potřebujete jednorázově odeslat balíček, stačí si vyplnit objednávkový formulář na internetových stránkách. V přehledné kalkulačce dopravného uvidíte i konečnou cenu za vybraný druh přepravy. Obecně je však přeprava nadrozměrných, nadměrných nákladů nebo zásilek o poznání výhodnější v porovnání s konkurenčními společnostmi, které nejsou primárně orientované na kusové balíky a nemohou tak pružně reagovat na poptávky po přepravě rozměrnějších věcí. V rámci objednávky dopravy si můžete i vybrat, v jaký den potřebujete nakládku.

Možnost pravidelné dopravy

Kromě jednotlivého objednání přepravy objemných balíků si můžete objednat také pravidelnou dopravu. V takovém případě se budete muset registrovat. Konkrétní cenové podmínky a další parametry se odvíjí od toho, jak často budete přepravu využívat a co všechno budete posílat. Nastavení služeb je vždy individuální, takže je po registraci potřeba počkat, až se s vámi spojí příslušný pracovník.