Jak na autorizovaný servis vozů značky Škoda?

Pokud dáváte přednost tradiční české značce, patříte jednoduše k motoristům, kteří mají opravdu vybraný vkus. Škoda je mezi moderními auty skutečný pojem, udělala už výrazný krok směrem k elektromobilitě a patří k oblíbencům po celé Evropě. Je tedy jednoduché se opravdu zamilovat, že?

Kdo si kupuje nový vůz, chce mít určitě vyřešenou i otázku servisu. Se Škodovkou je to ale vlastně snadné, autorizovaný servis na vás čeká v české metropoli a bude připraven kdykoliv pomoci. Bez dlouhého čekání, ať už jde o pravidelnou údržbu nebo něco, s čím jste dopředu opravdu nemohli počítat.

Připraven je předplacený servis až na 5 let

Plných pět let bez starostí, takovou nabídku má připravenou autorizovaný servis Škoda Praha. Až do nájezdu 150 tisíc kilometrů se postará nejen o pravidelnou servisní prohlídku, ale i výměnu tlumičů, oleje nebo stěračů. Jsou zapotřebí nové filtry? Samozřejmě, stačí se jen ozvat a domluvit si osobní návštěvu. Přichystány jsou originální díly, které jsou zárukou kvality a trvanlivosti. Rozhodně nesázejte na levnější variantu, co nemusí fungovat dostatečně spolehlivě.

Jedině servisy s reputací, které patří mezi tzv. autorizované, mohou naplnit očekávání moderních motoristů. Připraveny jsou služby i pro modely FABIA, OCTAVIA nebo RAPID, které jsou starší než čtyři roky. Drobné opravy nebo naopak rozsáhlejší záležitosti, co se nedají odbavit za pár hodin, servisy počítají naprosto se vším.

Rychlá pomoc v případě jakýchkoliv problémů

Máte potíže se svým vozem značky Škoda? Potom stačí zavolat do servisu a domluvit se na dalším postupu s odborníky na www.auto-poly.cz. Ve světě motorismu je totiž klíčová nejen bezpečnost, ale taktéž uživatelský komfort, zkrátka a dobře, tady nelze dělat nějaké kompromisy. Nakonec, jistě důvěrně znáte historii této značky, která se psala zlatým písmem, že?