Autokamera je dnes oblíbeným doplňkem tisíců řidičů

Trávíte za volantem celé hodiny? Potom jistě oceníte malé zařízení, na které se můžete spolehnout i v mnoha ožehavých situacích. Věrohodná nahrávka kolize dvou automobilů, ale také uchování zážitků z letní dovolené. Na první pohled je to jen velmi malá kamera, ale v drobném těle se ukrývá vítaný společník na cesty do zahraničí, ať už budou služební nebo odpočinkové. Rozlišení Full HD je dnes zavedeným standardem a nezapomeňte ani na vylepšení v podobě WDS, které nabídne výborný obraz bez ohledu například na sezónní podmínky.

Zavzpomínejte na letní chvilky pohody

Nahrajte si záznam z cest a pak si jej pusťte během mrazivých víkendů. Vlastně není lepší balzám na unavenou duši, než je právě tohle, že? Slunce, jeho paprsky a ta na první pohled až nekonečná pohoda spojená s létem. Autokamera přinese večery plné relaxace, hezkou vzpomínku na zážitky během července a srpna. A dobije tak energii v době, kdy ji potřebujeme nejvíce. Samozřejmě ale může sloužit i v jiných případech. Autonehody se bohužel stávají a nikdy nevíme, kdy přijde další. Jak potom řešit spor s druhým řidičem, když o průběhu celé události tvrdí vyšetřovatelům něco úplně jiného? Dvě odlišné verze, ale jen jedna bude mít potřebný důkazní materiál. Co říkáte právě na toto? S průkazným videem, které prokáže, že nejste viníkem nehody, se bude vysvětlovat celá situace lépe. 

Doplněk pro každý interiér vozu

Malá, skladná a na první pohled nenápadná. Přesto víte, že je všude s vámi a spolehlivě nahraje každou cestu. A například vám i pomůže s parkováním, abyste měli potřebnou jistotu na parkovišti, které neznáte tak důvěrně jako jiné. Elegantní design je už jen pověstnou třešničkou na dortu. Moderní řidiči se bez kvalitní kamery jednoduše neobejdou a mají k tomu hned několik opravdu dobrých důvodů. Prohlédněte si proto pestrou nabídku na cel-tec.cz!