Skvělou dovolenou si můžete užít i na vlastní zahradě. Bazén ALBIXON vám zajistí dokonalé osvěžení

Chcete strávit léto plnohodnotným způsobem, přitom se vám však nechce vydávat se na cesty? Není se čemu divit. Pandemie koronaviru omezuje život nejen v České republice, ale i v ostatních zemích světa, již déle než rok. A i když se opatření s příchodem teplých dní a zvyšujícím se počtem očkovaných i těch, kteří mají protilátky po prodělání nemoci, výrazně uvolnila, stále se život nevrátil do normálu.

Proč si pořídit bazén ALBIXON?

  1. Koupání v bazénu si můžete dopřát, kdykoli se vám zachce. Třeba i brzo po ránu nebo pozdě večer před spaním.
  2. Nebudete muset nikam jezdit. Bazén bude přímo na zahradě u vašeho rodinného domu, chaty nebo chalupy.
  3. Vyhnete se placení vstupného. Při návštěvě udržovaných veřejných koupališť bazénů a aquaparků s kontrolovanou kvalitou vody zaplatíte nemalé poplatky. Ty zejména pro rodiny s dětmi představují nebývalou zátěž.
  4. Budete se koupat v čisté vodě. Voda v rybnících, přehradách a řekách může být znečištěná chemickými látkami i nejrůznějšími mikroorganismy. Velkým problémem jsou zejména sinice. Ve vlastním bazénu si snadno zajistíte zcela nezávadnou vodu.
  5. Užijete si soukromí. Zatímco na veřejných plážích a plovárnách se cizím lidem nevyhnete, bazén na vaší zahradě budete mít jen pro sebe. A pokud zatoužíte po společnosti, jednoduše pozvete přátele.

Jaký bazén vybrat?

Pokud se rozhodnete pro bazén ALBIXON, v nabídce najdete širokou škálu typů i rozměrů. Oblíbenou klasikou jsou skimmerové bazény, mezi jejichž přednosti patří dlouhá životnost, stálobarevnost a odolnost vůči teplotním změnám i chemikáliím. Pro ty, kteří chtějí, aby hladina vody dosahovala po samý okraj bazénu, jsou ideální volbou přelivové bazény. A bazény vypláštěné těžkou fólií ocení zákazníci, kteří si přejí bazén neobvyklého tvaru.