Kdo vám pomůže s geodetickou dokumentací?

Potřebujete najít dobrou geodetickou kancelář? Ať už jste soukromá osoba nebo podnikatel, společnost VISIONPLAN-3D vám pomůže s podklady před výstavbou nemovitosti, při rekonstrukci, rozdělení pozemku a v dalších geodetických činnostech. Vyřeší pro vás také zanesení stavby do katastru nemovitostí nebo jiné zápisy. Společnost VISIONPLAN-3D nabízí své geodetické služby pro veřejnost, architekty, projektanty, stavební firmy, developery.

VISIONPLAN-3D vám vytvoří také virtuální prohlídku interiéru nebo exteriéru, a to za pomoci panoramatické 360° kamery. Může vám tak pomoci při prodeji nemovitosti či pozemku. Firma VISIONPLAN-3D používá pro svoje geodetické služby nejmodernější technologii, jako například laserové skenování pro získání nejpřesnějších dat.

Na společnost VISIONPLAN-3D se můžete plně spolehnout, pracuje rychle, kvalitně, za sebou má již stovky realizovaných zakázek a zkušeností. Podívejte se na webové stránky firmy VISIONPLAN-3D a seznamte se s její geodetickou činností a ukázkami realizací. Nezapomeňte využít nabídku k nezávazné konzultaci zdarma.