Jsme odborníky na stavby i rekonstrukce

Firma Lignakon nabízí služby ohledně výstavby domů. Pro své zákazníky zajistíme dřevostavby i zděné domy. Pokud jste majiteli zvířete, pro které potřebujete venkovní příbytek, postavíme vám pro něj voliéru. Veškeré stavby provádíme za výhodné ceny a co nejrychleji. Během stavby s vámi veškerý postup konzultujeme. Zakládáme si na dodržování smluvené ceny a dohodnutého termínu. Používáme kvalitní matriál, který vydrží celé generace. Nabízíme vám i poradenské služby v oblasti financování staveb.

Zkušení stavitelé

Naši pracovníci jsou skutečnými profesionály s dlouholetými zkušenostmi v oblasti práce se dřevem a různých tesařských realizací. Náš tým se skládá z nápaditých zedníků a tesařů, kteří jsou na stavbě jako doma. Všichni mají svou práci rádi a udělají vše, aby byli zákazníci spokojení. Termíny dodrží v každém případě, i kdyby měli pracovat po večerech, o víkendech nebo ve svátcích.

Kde působíme?

Momentálně se soustřeďujeme na Olomoucký kraj. Snažíme se tuto oblast našimi stavbami rozvíjet a modernizovat. Pyšníme se výstavbou například zděných domů na klíč Olomouc, které neustále přibývají a každý z nich je jiný. Nechybí jim moderní a inovativní stavební prvky. Kromě Olomouce, Přerova, Prostějova a dalších přilehlých měst, pro nás není problémem ani realizace stavby kdekoli jinde po republice.

Typizované domy

Pokud nemáte tušení, jak by váš domek měl vypadat, kde by měla být která místnost, můžete nahlédnout do našeho projektového katalogu a vybrat si některý z domů, který již někde existuje a jeho obyvatelé s ním jsou spokojeni. Pro takový dům již existuje projektová dokumentace a vy díky tomu ušetříte čas i finance. Máte možnost si vybrat některou z typizovaných dřevostaveb, které je samozřejmě možné upravovat dle vašeho přání. Díky tomu, že dům byl již někde realizován, máte lepší představu o tom, jak bude skutečně vypadat.