Jak si vybrat nový byt v Praze? Stanovte si požadavky

Hledáte nové bydlení v Praze, ale nevíte, kde a čím začít? Nejprve si sepište seznam požadavků, které na bydlení máte a následně se pusťte do hledání. Je-li vaším snem zapustit své kořeny na pražském Žižkově, který v posledních letech prochází rozsáhlou modernizací, máme pro vás tip.

Rezidenční projekt na pražském Žižkově by vám neměl uniknout

Jedním z bytových projektů, jenž na pražském Žižkově v nedávné době vyrostl, je rezidenční projekt Byty u parku. Právě díky němu je nabídka inzerátů „prodej bytu na Praze 3“ poměrně široká. Jen v rámci projektu Bytu u parku totiž šlo do nabídky 272 bytů a 2 ateliéry. Součástí bytu je garážové stání i sklepní kóje a také předzahrádka, terasa, balkon nebo lodžie. Každý z celkem 11 bytových domů, jež jsou součástí projektu, nemá více než šest pater, čímž je dosaženo přirozeného začlenění do okolní zástavby.

Žižkov: Nová a moderní výstavba všude, kam se podíváte

Když se řekne byty v Praze na Žižkově, možná se vám jako první vybaví staré činžovní domy. Ovšem ty jsou již dávno minulostí. Moderní Žižkov je totiž plný nových, krásných, a hlavně designově řešených bytů. Toužíte-li po bydlení v novém, funkčním a elegantně řešeném bydlení, právě Praha 3 je místem, kde byste měli hledat.

Neváhejte s nákupem a podívejte se na zbývající byty ke koupi

Pokud vás zaujal projekt Byty u parku, neváhejte a podívejte se, jaké byty jsou ještě k dispozici. Díky skvělé poloze nedaleko veřejného parku Židovské pece, můžete bydlet ve vlastním, moderním a minimalisticky navrženém prostoru a v blízkosti zeleně.

Pokud rezidenční projekt Byty u parku odpovídá vašim představám a splňuje vám stanovené požadavky, máte vyhráno. Stačí si jen vybrat z nabídky dostupných bytů, vyřešit veškeré papírování i financování a nový byt na pražském Žižkově je váš.