Umělá inteligence vám pomůže s marketingem firmy. Jak?

Zakládáte zrovna novou firmu? V takovém případě musíte myslet na opravdu účinný marketing – od tvorby webových stránek až po příspěvky na sociální sítě. Jakou roli v těchto ohledech hraje umělá inteligence?

Dokonalá pomoc

Všichni z vás už určitě slyšeli výraz Chat GPT. Tento fenomén už přes dva roky absolutně mění pravidla podnikání, studia i klasické práce. Postupem času se navíc extrémně rychle vyvíjí, takže si poradí se stále větším množstvím úkolů.

Chcete-li otextovat webové stránky, napsat popisky produktů v e-shopu, vymyslet účinné příspěvky na sociální sítě, e-maily nebo vytvořit obsáhlé blogové články, většinou si jdete ihned najmout profesionály. Sami tyto úkoly opravdu nedokážete provést kvalitně.

Takoví profesionálové se však špatně hledají, účtují si balík a jejich práce trvá dlouho. Přesně proto přichází na scénu populární umělá inteligence. Ta vše zvládne během několika minut, a to na základě kliknutí myši. Jak vám pomůže?

Hotovo raz dva

Chcete napsat třístránkový blogový článek, který by vašim návštěvníkům pomohl s řešením nějakého problému? Pak prostě do tabulky vyplňte klíčová slova a myšlenky, zvolte si požadovanou délku a vyznění komunikace. Ihned získáte použitelný blogový článek, který pouze zkopírujete a vložíte na své stránky. Práce na patnáct minut. Podobně to funguje i se všemi ostatními formami textů…

V tomto ohledu stojí za zmínku hlavně populární aplikace Editee, která se dříve jmenovala Deeply. Ta umožňuje okamžité generování textů, obrázků, překladů i zpracování různých dokumentů.

A co víc, můžete si ji vyzkoušet zcela zdarma. Stačí se zaregistrovat a využít testovací demoverzi. Ihned zjistíte, jak je celý proces tvorby jednoduchý. Poté se sami rozhodnete, jestli máte o danou aplikaci zájem.