Jak výhodně pronajmout byt bez starostí

Pronájem bytu

Každý pronajímatel bytu řeší stejné starosti. Nemůže do bytu sehnat nikoho solidního kdo bude o byt pečovat jako o svůj, bojí se včas neuhrazeného nájemného, nebo při převzetí bytu zpět zjistí že jsou poničené podlahy či zdi a nábytek. Alespoň jednu z těchto situací zažil snad každý kdo pronajímá byt.

Naštěstí existuje společnost, která zajistí výhodnější pronájem bytu bez starostí. S touto firmou máte garantované nájemné a stav Vašeho bytu.

Garantovaný nájem.
Se službou dokonalý nájemník máte garantovaný nájem i v případě že nájemce nezaplatí.

Péče o Váš byt.
Byt i nájemníka pojistí, pravidelně kontroluje a řeší údržbu i opravy za Vás.

Výběr a prověření nájemníka.
Výběr člověka který bude v byte bydlet probíhá ve třech kolech a je zakončen prověřením v registrech (dluhy, policie, exekuce..) atd.

Pravidelné kontroly a reporting.
Několikrát do roka za Vás byt navštíví a zkontrolují, že je vše v pořádku. Jednou za půlroku od nich obdržíte e-report s fotografiemi.

Kolik taková služba stojí?
Vůbec nic. Pro více informací navštivte web dokonalý nájemník.

No řekněte sami jestli bylo pronajmout byt někdy jednodušší. Se službou dokonalý nájemník je to opravdu hračka. Už žádné starosti, o vše se postarají. Specialisté v oblasti pronájmů, kteří přináší dokonalé řešení. Majitelům nemovitostí garantují nájemné i stav bytu. Navíc vám ušetří i spoustu času s výběrem nájemníků.