Jak si snadno a rychle vytvořit příjemný domov pomocí povlečení, dekorací a kreativních nápadů?

Patříte-li mezi kreativní ženy, které neustále zdokonalují své bydlení, určitě se vám bude hodit pár nápadů. Styl vašeho domova totiž vypovídá o vašem životním stylu, vkusu a osobnosti. Na co se tedy zaměřit, aby se u vás i návštěva cítila co nejlépe?

Vsaďte na bytový textil a doplňky

Tyto dekorace právě stojí za tím, proč se v pokoji cítíme velmi příjemně, neboť vytváří z domu skutečný domov. Ovšem s bytovými dekoracemi bychom to neměli nijak přehánět, protože poté interiér působí přeplácaně. Nejlepší je nakoupit vše najednou, aby vám veškeré vybavení krásně ladilo. Dobře vám k tomu poslouží třeba internetový obchod Mikaton.cz, kde naleznete vše, co potřebujete. V jeho nabídce nechybí povlečení, bytové doplňky, dekorace ani galanterie. Právě nejrůznější nažehlovačky, stužky, krajky a knoflíky využijete pro své tvoření originálních bytových dekorací.

Osvědčené tipy

Obývací pokoj patří k nejfrekventovanějším částem bytu, neboť se zde setkáváme s rodinou a přáteli. Rovněž ho využíváme k relaxaci po náročném pracovním dni. Z toho důvodu dbáme při jeho zařizování na velmi pohodlné kusy nábytku a vybavení. Sedací souprava se neobejde bez naducaných měkkých polštářů, na nichž se tak báječně relaxuje. Aby vás nezábly nohy, umístěte před ni huňatý koberec, který láká i k ulehnutí. Nezapomeneme ani na teplý pléd, pod nímž se tak krásně lenoší u sledování televize nebo při čtení knížky. Přesuneme-li se do ložnice, je zde hlavní dominantou postel a povlečení. V eshopu Mikaton můžete vybírat ze všech oblíbených materiálů, mezi něž patří bavlna, krep, satén, mikroplyš, mikroflanel či luxusní damašek. Vybrané barvy a vzory se dají velmi efektně kombinovat s prostěradly, přehozy a dekorativními polštářky. Vytvoříte si tak ideální místo odpočinku, kvůli němuž se vám nebude chtít z postele.