Jak na bezpečné parkování na letišti v Ruzyni? Návod krok za krokem!

Pro parkování na letišti je mnoho důvodů, zejména je to potom pohodlí při cestování. Řadu řidičů to ale může spolehlivě odradit, protože se jim nechce složitě hledat místo, kde zaparkují a také se nechtějí po dobu zahraniční cesty strachovat o své auto. Tomu všemu je konec se službou parkování na letišti známou jako Smile Parking. V našem článku si popíšeme, jak taková služba funguje a jaké kroky musíte podniknout, abyste ji mohli využít.

Parkujeme na letišti bez starostí

Smile Parking je skutečně parkování s úsměvem, protože veškeré starosti přecházejí na provozovatele služby. Pro vás je zde především vysoká míra komfortu a k tomu některé doplňkové služby, které můžete bez obav využít. Jednoduše navštivte web služby umožňující parkovat na letišti a zde si snadno ověříte jaká jsou dostupná místa k rezervaci pro konkrétní termíny. Poté si stačí zvolené místo na vámi požadovaný termín rezervovat. Jakmile rezervaci dokončíte, tak obdržíte:

  • Potvrzení o provedené rezervaci
  • Instrukce

Vše je o tom, že jednoduše zaparkujete na letišti své auto a řidič služby Smile Parking vaše auto odveze na bezpečné střežené parkovací místo. Odpadá vám tak složité zajíždění k parkovacímu místu apod. Možnost zaparkovat přímo na letišti tak rozhodně už nemusí být spojena s nepříjemnými zážitky, nemusíte se bát o čas ani o své auto. Přenecháte tak starosti o vůz někomu jinému a samo se můžete více věnovat své vlastní cestě nebo dovolené.

Kolik to stojí?

Pokud vás zajímá, kolik za to vše zaplatíte, tak se můžete podívat do ceníku služby. Zde se dozvíte, jaká je aktuální cena parkování na letišti v Praze. Kromě toho není problém si zvolit také některou z doplňkových služeb spojených s péčí o vozidlo. Zdarma pak mají všichni zákaznici Valet Parking, díky které se nemusíte starat už vůbec o nic, protože vaše vozidlo bude přistaveno na letišti v termínu vašeho návratu ze zahraničí.